Ochrona włosów przed smogiem, dzięki magicznemu rytuałowi detoksu

W ostatnich latach dużo się mówi o ochronie skóry przed smogiem, jednak nie tylko ona jest narażona na zanieczyszczenia powietrza. Równie mocno i niekorzystnie wpływają one na wygląd i kondycję naszych włosów.

Anti-pollution to, innymi słowy, ochrona skóry i włosów przed smogiem, czyli mieszaniną metali ciężkich: dwutlenku azotu, ozonu, tlenku węgla, policyklicznych węglowodorów aromatycznych, kadmu, rtęci, ołowiu oraz pyłów zawieszonych PM 10 i PM 2,5. Są one groźne i działają toksycznie na ludzki organizm, również na skórę i włosy. Jak zatem zabezpieczyć naszą czuprynę przed niepożądanymi związkami chemicznymi i pyłami? Wielu fryzjerów, proponuje zabiegi wykonywane profesjonalnymi kosmetykami, zabezpieczającymi nasze włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jest to jednak dość kosztowne i czasochłonne.

Czy można więc chronić włosy bez częstych wizyt w salonie fryzjerskim?

Można! Z pomocą przychodzi IL SALONE MILANO z serią DETOX, trzema profesjonalnymi produktami  do użytku domowego, które chronią przed zanieczyszczeniami włosy i skórę głowy.

Rytuał detoksykacji włosów:

  • pochłania zanieczyszczenia
  • detoksykuje
  • chroni przed zanieczyszczeniami
  • przywraca równowagę włosom i skórze głowy

IL SALONE - Szampon DETOXPIELĘGNACJA NA CO DZIEŃ – SZAMPON
Cena: 29,99 zł (500 ml)

Profesjonalny, czarny szampon do wszystkich rodzajów włosów. Formuła szamponu została wzbogacona węglem drzewnym wchłaniającym nieczystości, detoksykującym i chroniącym włókno włosa przed zanieczyszczeniami. Specjalna mieszanka składników aktywnych pomaga skórze głowy i włosom odnaleźć naturalną równowagę.
Nagrodź swoje włosy prawdziwym detoksem!

IL SALONE - Odżywka DETOXPROFESJONALNA ODŻYWKA
Cena: 29,99 zł (500 ml)

Profesjonalna, czarna odżywka do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera formułę wzbogaconą węglem roślinnym zdolnym do pochłaniania zanieczyszczeń, odtruwa włosy i chroni je przed zanieczyszczeniami. Dzięki specjalnej mieszance składników aktywnych regeneruje włosy i skórę głowy.
Odzyskaj miękki i bujne włosy, odkryj magię rytuału Detox!

IL SALONE - Odżywka bez spłukiwania DETOXSPRAY BEZ SPŁUKIWANIA
Cena: 29,99 zł (200 ml)

Specjalna formuła sprayu działa jak tarcza, chroni nasze włosy przed nieczystościami i zanieczyszczeniami. Jednocześnie odżywia i przywraca włosom uczucie miękkości.
Użyj tarczy przeciw smogowej!

Kosmetyki dostępne są w wybranych drogeriach Rossmann.

IL SALONE

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*