Mała księżniczka myje się sama! Shiny Drops – nowość od Johnson’s

Shiny Drops Johnson's

Możesz pomóc swojej córce zrobić kolejny krok w drodze ku samodzielności! Od teraz mycie włosów nie będzie powodowało łez. Shiny Drops to nowość od Johnson’s. Szampon i odżywka w spray’u przeznaczone są dla małych księżniczek, które zaczynają swoją przygodę z samodzielną pielęgnacją.

Shiny Drops Johnson'sJohnson’s Shiny Drops stworzono z myślą o dziewczynkach, które zaczynają samodzielnie dbać o własne włosy. Łagodna formuła NO MORE TEARS® pozwala na bezpieczną i delikatną pielęgnację. Eksperymenty z pierwszymi samotnymi kąpielami nie są narażone na bolesne szczypanie oczu, dzięki czemu zdobywanie doświadczenia staje się zabawą. Dla Ciebie to tylko niezauważalny szczegół, dla Twojego dziecka samodzielne umycie i rozczesanie włosów może stać się kolejnym, milowym krokiem w budowaniu poczucia własnej wartości i rozwoju. Dlaczego z perspektywy małej dziewczynki to aż tak ważne?

Samodzielność dziecka to nie tylko zdjęcie niektórych obowiązków z rodzica, ale przede wszystkim głęboka potrzeba rozwojowa każdego malucha. Podejmowanie prób, budowanie doświadczenia, stopniowa nauka choćby banalnych, codziennych umiejętności to dla dziecka rozwój poczucia odrębności i budowanie tożsamości. Ten proces zaczyna się od około pierwszego roku życia, a takie czynności jak mycie włosów to kolejny sukces i krok do niezależności dla każdej małej księżniczki. W długim procesie usamodzielniania ważna jest także wspierająca rola otoczenia i rodzica. Jeżeli wciąż myślisz, że samemu dokładniej umyjesz włosy swojej córki, spróbuj zaproponować jej eksperyment i kąpiel z nową linią Johnson’s Shiny Drops. W końcu, na pewno dziesiątki razy dziennie każda mama i każdy tata słyszy zdanie „ja to zrobię sama!”.

Nowa linia kosmetyków do mycia włosów Johnson’s Shiny Drops ma na celu sprawić, aby włosy dziecka były jedwabiście miękkie, lśniące i wyglądające zdrowo. Za sprawą olejku arganowego i protein jedwabiu wzmacniają naturalny połysk, pomagają w dbałości o świeżość i codzienną pielęgnację fryzury. W skład linii Johnson’s Shiny Drops wchodzi szampon (500 ml) i odżywka w sprayu (200 ml). Odżywka łatwo się aplikuje i nie wymaga spłukiwania. Produkty są przeznaczone dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Johnson’s Shiny Drops szampon 500 ml

Nowy szampon Johnson’s Shiny Drops z unikalną formułą NO MORE TEARS® wzmacnia naturalny połysk włosów, nadaje im jedwabistą miękkość i zdrowy wygląd. Zawiera olejek arganowy i proteiny jedwabiu. Aby zapewnić bardziej intensywny połysk i aksamitną gładkość włosów, zalecane jest regularne mycie szamponem, a następnie zastosowanie Johnson’s Shiny Drops odżywki w sprayu. Produkt hipoalergiczny – formuła minimalizująca wystąpienie alergii. Cena detaliczna to  14,99 zł.

Johnson’s Shiny Drops odżywka w sprayu 200 ml

Nowa odżywka w sprayu Johnson’s Shiny Drops z formułą NO MORE TEARS® sprawia, że włosy są lśniące i jedwabiście gładkie. Hipoalergiczna formuła minimalizująca ryzyko wystąpienia alergii. Aby jej użyć należy zakryć oczy, rozpylić na mokre włosy i delikatnie rozczesać. Cena detaliczna: 14,99 zł.

Każdy produkt w asortymencie Johnson’s Baby jest specjalnie opracowany dla delikatnej skóry dziecka i posiada klinicznie potwierdzoną łagodność, delikatność i bezpieczeństwo stosowania. Już od ponad  100 lat marka cieszy się zaufaniem  matek na całym świecie. Asortyment obejmuje produkty kosmetyczne, które są przeznaczone dla noworodków od pierwszych dni życia, niemowląt, a także – jak linia Johnson’s Shiny Drops – dla starszych dzieci.

Johnson’s

Przegląd Kosmetyczny 252 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*