Kontigo wchodzi w nowy format sprzedaży detalicznej. Pojawią się wyspy handlowe Kontigo

Kontigo

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo, która do tej pory otwierała sklepy stacjonarne głównie w galeriach handlowych oraz rozwinęła sklep online, postanowiła uruchomić nową formę sprzedaży detalicznej – wyspy handlowe.

W listopadzie zostaną utworzone trzy nowe wyspy handlowe Kontigo

Już 23 listopada nastąpi otwarcie wysp handlowych w Galerii Rzeszów, 25 listopada w Galaxy Szczecin, a 29 listopada w gdyńskiej Rivierze.

Najbliższe 3 otwarcia wysp handlowych Kontigo to dopiero początek! Uważamy, że ten format sprzedaży ma duży potencjał i zapewni nam szerokie dotarcie do naszych Klientek.

– opowiada Magdalena Dąbrowska, Menadżer ds. Marketingu w Kontigo.

Atrakcje dla nowych Klientek

Z okazji otwarcia wysp handlowych na klientki Kontigo czekają wyjątkowe atrakcje i promocje. To świetna okazja do zapoznania się z asortymentem sieci, wypróbowania nowych produktów oraz do uzupełnienia braków w kosmetyczkach. W dniach otwarć będzie także obowiązywał rabat aż do 50 proc. na cały asortyment, a na pierwsze 50 Klientek będą czekać karty podarunkowe o wartości 25 zł. Warto udać się na zakupy już z samego rana, ponieważ karty rozdawane będą już za samo przyjście, nie zależnie od dokonanych zakupów.

Wyjątkowe miejsce dla każdej kobiety

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo od lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientek dzięki wyjątkowej, stale rozwijanej ofercie kosmetyków naturalnych, w tym wysokojakościowych linii autorskich. Koncept marki powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której warto zapewnić wyjątkową obsługę oraz szeroki wybór produktów do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów oraz makijażu.

Wyróżnikami sieci sklepów kosmetycznych Kontigo są wysoka jakość, bogaty asortyment i troska o klientkę. To właśnie kobiety od zawsze stanowiły centrum naszego zainteresowania. Nieustannie szukamy dla nich nowych, funkcjonalnych rozwiązań, które zagwarantują pozytywne doświadczenia związane z obcowaniem z naszą marką. Ogromnie się cieszymy, że już od listopada nasz asortyment będzie dostępny w nowych lokalizacjach.

– komentuje Magdalena Dąbrowska z Kontigo.

Kontigo

Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*