Dermosuplementy Carein z prestiżową nagrodą Innowacje LNE

Zespół marki Carein - Katarzyna Matusiak, dr Maja Czerwińska, Emilia Dąbrowska

Po raz trzynasty LNE nagrodziło najbardziej odkrywcze produkty w branży beauty, przyznając nagrodę INNOWACJA 45. KONGRESU I TARGÓW LNE dermosuplementowi Hormonal Acne Skin marki Carein.

Jednym z łącznie 18 produktów nagrodzonych w edycji jesiennej konkursu Innowacje LNE jest dermosuplement Hormonal Acne Skin marki Carein. Preparat opracowany przez dr Maję Czerwińską – doktor nauk medycznych, dietetyk kliniczną i mgr kosmetologii oraz Agatę Zejfer – mgr kosmetologii i psychologa, ukierunkowany jest na redukcję zaburzeń funkcjonowania gospodarki hormonalnej, które mogą być przyczyną nasilenia trądziku. Reguluje funkcje sebocytów oraz metabolizm hormonów dzięki zawartości składników, które wpływają na stężenie androgenów oraz insuliny, takich jak: inozytole, N-acetylocysteina, Indolo 3 karbinol i cynk. Zmniejsza objawy nasilenia trądziku hormonalnego, działa przeciwzapalnie i przyspiesza procesy gojenia się skóry.

To już druga nagroda Innowacje LNE na koncie Carein. W edycji wiosennej nagrodzony bowiem został dermosuplement Acne Skin.

Laureatów Konkursu wybrało Jury, w którego skład wchodzi grono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury, a także przedstawiciele LNE Polska.

Celem konkursu jest docenienie i wyłonienie spośród nowości kosmetycznych produktów wykorzystujących innowacyjne składniki i rozwiązania, mających oryginalne formuły czy zmieniających oblicze branży beauty.

Carein to pierwsza marka profesjonalnych suplementów dermatologicznych, będących skoncentrowanym źródłem witamin, składników mineralnych, ekstraktów roślinnych, aminokwasów i wyselekcjonowanych szczepów bakterii probiotycznych, które wykazują działanie ukierunkowane na poprawę stanu skóry. Formuły każdego preparatu zostały skomponowane na podstawie badań naukowych, aby dobrać kompozycje trafiające w rzeczywiste przyczyny problemów skórnych. Trądzik pospolity, trądzik hormonalny i różowaty, rumień, rozszerzone naczynka, atopia (AZS), odwodnienie czy zmarszczki to procesy mające swoje głębokie przyczyny wewnętrzne, których terapię wesprą dermosuplementy Carein zastępujące nawet kilkanaście mono suplementów diety. To najskuteczniejsza, bo działająca od wewnątrz, pielęgnacja skóry.

Carein

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*