Biały Jeleń żel pod prysznic 3w1 – uniwersalność i komfort po treningu

Biały Jeleń - Żele pod prysznic 3w1

Nie wyobrażasz sobie dnia bez ćwiczeń, a w głowie wciąż słyszysz podkład do ulubionego filmiku z fitnessem? Marka Biały Jeleń wychodzi naprzeciw potrzebom osób aktywnych, przedstawiając linię produktów 3 w 1, dzięki którym błyskawicznie odświeżysz twarz, ciało i włosy po codziennym treningu. Żele pod prysznic Biały Jeleń powstały z myślą o skórze ze skłonnością do podrażnień i alergii.

Miłośników sportu nic nie powstrzyma przed ćwiczeniem, nawet niedostępność klubów czy siłowni. Na szczęście trening w domu może być równie skuteczny i dawać taką samą satysfakcję, co ten pod okiem profesjonalnego trenera. Bez względu na to, czy ćwiczeniem zaczynasz dzień, czerpiesz z niego energię w porze lunchu, czy traktujesz go jako wieczorną nagrodę, z pewnością docenisz wygodę, jaką dają żele pod prysznic Biały Jeleń 3 w 1.

Linia Biały Jeleń 3 w 1 składa się z multifunkcyjnego żelu dla mężczyzn i dla kobiet. Obydwa produkty zostały przebadane dermatologicznie wśród osób ze skórą skłonną do podrażnień i alergii.

Biały Jeleń żel pod prysznic 3 w 1 dla aktywnych kobiet zapewnia skórze oczyszczenie, wzmocnienie i intensywne orzeźwienie oraz nadaje włosom zdrowy wygląd. Dzięki minerałom pochodzenia morskiego skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia, nawet po długotrwałym wysiłku fizycznym. Produkt nie zawiera alergenów, parabenów, sztucznych barwników ani SLES-u.

Biały Jeleń Żel pod prysznic dla aktywnych mężczyzn 3 w 1 receptura posiada wodny ekstrakt soli mineralnych z wapiennych osadów morskich i muszli ostryg który zawiera skoncentrowane pokłady  cynku, miedzi, manganu i kobaltu. Kombinacja tych drogocennych pierwiastków pozwala dostarczyć skórze niezliczonych pokładów energii i witalności. Żel zapewnia uczucie długotrwałej świeżości oraz orzeźwienia, pobudzając ciało i zmysły oraz pozostawiając niezwykle atrakcyjny męski zapach.

Uniwersalny żel pod prysznic to również idealne rozwiązanie na letni wyjazd! Zamiast trzech oddzielnych produktów – mamy jeden.

Rekomendowana cena sprzedaży: 10,49 zł/200 ml.

Pollena Ostrzeszów

Przegląd Kosmetyczny 280 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*