Super trwały kolor na ustach z IT’S SKIN Jelly Tong-Tong Tint

IT'S SKIN - Jelly Tong-Tong Tint

Długotrwały, soczysty kolor i nawilżone usta jednocześnie? Taki efekt można osiągnąć stosując tint, czyli farbkę do ust, IT’S SKIN Jelly Tong-Tong Tint.

Tint nie jest ani szminką ani błyszczykiem, tylko barwnikiem koloryzującym usta, podkreślającym ich naturalną barwę. Nic dziwnego, że Koreanki tak chętnie po niego sięgają w codziennym makijażu – nie tylko zachwyca kolorem, ale jest niesamowicie trwały i nie ściera się nawet podczas jedzenia i picia.

IT’S SKIN Jelly Tong-Tong Tint pięknie barwi usta, a jednocześnie doskonale je pielęgnuje, dzięki zawartości składników nawilżających m.in. ekstraktów z miodu, maliny, grejpfruta czy arbuza. Intensywność koloru można stopniować ilością nakładanych warstw – jedna warstwa utrzymuje się na ustach do kilku godzin, a wystarczy dołożyć kolejną, aby cieszyć się perfekcyjnym makijażem nawet całą noc bez poprawek! Lekka żelowa konsystencja nie skleja ust, a pędzelek w kształcie serduszka ułatwia precyzyjną aplikację.

IT’S SKIN Jelly Tong-Tong Tint dostępny jest w czterech opcjach kolorystycznych do wyboru: arbuzowym, wiśniowym, fuksjowym i brzoskwiniowym.

Cena: 35 PLN.

beautikon.com

Przegląd Kosmetyczny 221 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*