Zaproszenie na Beauty Innovations 2016

Beauty Innovations to forum branży kosmetycznej organizowane przez portal Biotechnologia.pl, skierowane przede wszystkim do: właścicieli, prezesów i członków zarządu w firmach produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników firm kosmetycznych, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną.

Program Beauty Innovations składa się z półgodzinnych prelekcji prowadzonych przez najlepszych ekspertów z branży kosmetycznej. Poruszane zagadnienia będą dotyczyć między innymi zmian w prawie kosmetycznym, pozyskiwania funduszy unijnych, trendów na rynkach zagranicznych.

Konferencja zakończy się debatą, w której wezmą udział wszyscy prelegenci.

Forum to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń i opinii zawodowych.

Ponadto podczas Beauty Innovations uczestnicy będą mogli skorzystać z networkingu – jest to sposób na aktywne uczestnictwo w Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej. Polega na wcześniejszym zaplanowaniu indywidualnych biznesowych spotkań, które odbywać się będą równolegle do seminariów w wyznaczonych do tego miejscach

Serdecznie zapraszamy, zapisy na konferencję już ruszyły: http://konferencja.biotechnologia.pl/rejestracja/

Oficjalna strona Beauty Innovations, gdzie można znaleźć więcej szczegółów: http://konferencja.biotechnologia.pl/

Przegląd Kosmetyczny 212 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*