Nowy zespół w marketingu i sprzedaży w firmie ŚWIT Pharma

Świt Pharma

ŚWIT Pharma, jedna z najstarszych w Polsce firm kosmetycznych, powiększyła kadrę o czterech nowych pracowników z bogatym doświadczeniem w branży kosmetycznej. Dwa kluczowe działy firmy – marketing oraz sprzedaż, zyskały nowe kierownictwo, utworzono również zupełnie nowe stanowisko PR Managera.

Agnieszka Stankiewicz
Agnieszka Stankiewicz, Dyr. marketingu w firmie ŚWIT Pharma

Dyrektorem marketingu ŚWIT Pharmy została Agnieszka Stankiewicz, która będzie odpowiadać za opracowywanie i realizację strategii marketingowych marek CleanHands, Abra oraz Exclusive Cosmetics. Stankiewicz z branżą kosmetyczną jest związana od kilkunastu lat. Pracowała w takich firmach jak Avon, Procter & Gamble Prestige Products, Siroscan, a ostatnio w Baltic Company, gdzie jako Marketing Manager zarządzała marką Revlon. Jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na SGH.

Do zespołu marketingowego dołączyła też Marta Majewska, która objęła stanowisko Product Managera. Majewska zdobywała doświadczenie w Pachnącej Szafie, Avonie, Laboratorium Kosmetycznym AS oraz w firmach produkujących komponenty kosmetyczne. Jej zadaniem będzie wdrażanie nowych produktów oraz prowadzenie działań trade marketingowych.

Magdalena Czajkowska
Magdalena Czajkowska, PR Manager w firmie ŚWIT Pharma

Działem sprzedaży pokieruje Jerzy Tyszkowski. Jako Dyrektor sprzedaży będzie odpowiedzialny za realizację strategii i polityki sprzedażowej ŚWIT Pharmy. Poprzednio pracował m.in. dla firm: Omega Pharma, Reckitt Benckiser, Delko S.A., Danone oraz Coca-Cola. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Zarząd ŚWIT Pharmy podjął decyzję o utworzeniu stanowiska PR managera. Została nim Magdalena Czajkowska, która wcześniej pełniła funkcję PR managera w firmie kosmetycznej FM Group. Czajkowska ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Swoją karierę rozpoczynała jako dziennikarka Polski The Times, zaś PR’owe szlify zdobywała w agencjach PR we Wrocławiu i w Warszawie.

ŚWIT Pharma

Przegląd Kosmetyczny 212 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*